Belediye işçilerine yüzde 33’lük artış

Kilis Belediye Başkanı Servet Ramazan, Belediye işçilerinin 2022 yılında ek ödemelerle birlikte yüzde 33’lük bir artış ödemesi yapılacağını söyledi.
Kilis Belediyesi ile Hak – İş Sendikası ile toplu iş sözleşmesi imzalandı. Başkan Servet Ramazan, Belediyede kadrolu işçi olarak çalışan 287 personel için Hak – İş Sendikası ile toplu iş sözleşme imzaladıklarını ifade ederek, “ 2 yıl geçerli sözleşme ile 2022 yılında ek ödemelerle birlikte toplam yüzde 33’lük bir artış ödenmesine karar verilmiştir. Emekçi ve işçinin daima yanında olacağız” dedi.
Toplu sözleşme Belediye Başkanı Servet Ramazan ile için Hak – İş Sendikası adına Halil İbrahim Tanrıöver tarafından imzalandı.
KAYNAK:İHA

Sonraki Haber

Konya’da kamyonla otomobil çarpıştı: 2 ölü, 1 yaralı

Sal Kas 30 , 2021
Konya’da kum fırtınası nedeniyle görüş mesafesinin azaldığı karayolunda kamyon ile otomobilin çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında 2 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi yaralandı.Kaza, saat 14.30 sıralarında Konya-Aksaray karayolunun 40. kilometresinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, E.A. idaresindeki 42 AAR 114 plakalı Mercedes marka kamyon, kum fırtınası nedeniyle görüş mesafesinin […]
sonhaberdenizli