Pamukkale’de vergi ödemelerinde son gün 30 Kasım

Pamukkale Belediyesi emlak, çevre temizlik, ilan reklam vergileri ile bu vergilere ait yapılandırma taksitlerinin son ödeme tarihinin yarın sona erdiğini duyurdu.

Pamukkale Belediyesi, vergi ödemeleri konusunda vatandaşların mağduriyetlerini en aza indirmek için her türlü kolaylığı sağlarken, son gün hatırlatmalarına da devam ediyor. Geçtiğimiz hafta sonu vezneleri açık tutan Pamukkale Belediyesi, ayrıca kredi kartlarına taksit imkanı, internetten ödeme kolaylığı, gezici vezne gibi hizmetleriyle vatandaşların vergi ödemelerine kolaylıklar getirmeye bu dönemde de devam etti.

Son gün 30 Kasım
Pamukkale Belediyesi, vergi ödemelerinde vatandaşların mağdur olmaması için son ödeme tarihlerini web sitesinden, sosyal medyadan sık sık hatırlatmaya devam ediyor. Pamukkale Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, emlak, çevre temizlik, ilan reklam vergileri ile bu vergilere ait yapılandırma taksitlerinin ödemeleri için, vatandaşların hafta içi mesai saatleri içerisinde YSE Kavşağındaki belediye ana binasında yer alan veznelerin yanı sıra ilçe halkının kolay ulaşımla ödemelerini yapabilmesi için Atatürk Caddesi’ndeki ve Deliktaş’taki ek binalarda ve Gözler mahallesinde bulunan veznelerden veya Tapu Müdürlüğü’ndeki ödeme noktasında yer alan vezneden de ödemelerini yapabileceği belirtildi.
KAYNAK:İHA

Haberin Kategorisi: Genel

Sonraki Haber

Kars’ta darp edilen sağlık çalışanına destek çığ gibi büyüyor

Pts Kas 29 , 2021
Kars’ta görevini yaparken darp edilen sağlık çalışanına bir destekte meslektaşlarından geldi. Hastane önünde toplanan sağlık çalışanları arkadaşlarının darp edilmesine tepki gösterdi.Sağlık çalışanı Enes Sefa Yurduöz’ü darp eden zanlı ise çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.Kars Harakani Devlet Hastanesi’nde önceki gün darp edilen Enes Sefa Yurduöz, destek vermek üzere meslek taşları hastane önünde toplandı.Harakani […]
sonhaberdenizli