“Tekstilkent’in cazibe merkezi haline getirilmesi en büyük hedefimiz”

İstanbul’da ticaretin en önemli merkezlerinden Tekstilkent’te yeni yönetim seçilecek.
İstanbul’un önde gelen ticaret merkezi Tekstilkent’te seçim heyecanı yaşanacak. Yönetim, tüm üyelerini Cumartesi günü Tektilkent yönetim binasında gerçekleştirilecek genel kurula davet etti.
İcra Kurulu Başkanı Çetin Arı, “Tekstilkent’in cazibe merkezi haline getirilmesi en büyük hedefimizdir” diyerek, “Yıllardan beri maddi ve manevi yönden emek verdiğiniz birlikte geliştirmeye ve geleceğe taşımaya gayret ettiğimiz yatırımınıza sahip çıkmanızı ve genel kurula bizzat iştirak etmenizi rica ediyorum” ifadelerini kullandı.
Yapılan çalışmalar hakkında bilgi veren Arı, “İmar barışı ile 242 olan mevcut işyeri sayısını 266’ya çıkararak kira gelirlerini artıran ve hiçbir gayrimenkulünü satmayan, yönetim dönemi boyunca aidatlarda hiç artış yapmadan borçla devranılan bilanço artıya geçirildi Yönetim, 900 ton asfalt ile yolların yenilenmesi, 130 adet asansörün iyileştirilmesi, elektrik panoları ve otoparkların yenilenmesi gibi genel hizmetlerin yanısıra, interaktif üyelik aplikasyonu, güvenlik kamera sistemleri, elektronik araç takip sistemleri, fiber internet altyapısı, Tekstilkent’i ticaretin merkezine taşıyor” dedi.
KAYNAK:İHA

Sonraki Haber

İstanbul’da merdiven altı temizlik imalathanesine baskın: 20 bin sahte şampuan ele geçirildi

Çar Kas 24 , 2021
İstanbul’da merdiven altı temizlik ürünü imalathanesine gerçekleştirilen operasyonda 20 bin 917 şişe sahte şampuan ele geçirilirken, 1 kişi gözaltına alındı. Ele geçirilen 292 bin 897 ürünün piyasa değerinin yaklaşık 5 milyon 334 bin 700 lira olduğu kaydedildi.İstanbul Emniyet Müdürlüğü Güvenlik Şube Müdürlüğü ekiplerince, sahte ürün imalathanelerine yönelik yürütülen çalışmalarda, Bağcılar’da […]
sonhaberdenizli